Psi sebevrazi?! – záhadná místa #5

Jdete si takhle se svým pejskem po mostě k sídlu z 60.let 19.století Overtoun House a najednou se vám pes začne vymotávat z vodítka a skočí z mostu? Pes je na místě mrtev a pokud ne, vyběhne zpět nahoru a skočí znova do hluboké propasti o 15 metrech, dokud se nezabije? Co by jste dělali, kdyby jste tohle viděli na vlastní oči?

article-2678117-1F56B9EB00000578-701_634x474

Tohle je Overtoun Bridge (=most). Už od jeho vzniku tu dobrovolně ukončilo svůj život nejméně 100 psů. Je to nějaký démon? Nějaká tajemná síla?

Lidé kteří bydlí v okolí tvrdí, že toto místo je už odnepaměti prokleté. Další tvrdí, že je to vstup do pekel a panuje tam silná negativní energie. Cokoliv, co čtyřnožce nutí skočit dolů a tak ukončit svůj život, vždy si pes vybere tu samou stranu a skáče jedině za teplých a slunečných dnů. Spousta lidí se snaží přijít na kloub tomuhle záhadnému a magickému místu, i vědci se snažili ale většina si nedokáže vysvětlit proč by to dělali.

maxresdefault

Až na dva vědce, kteří mají svoji teorii, že pod mostem dole je spousta nor a tunelů a většinou to byli lovečtí psi, takže teorie zní tak, že psi ucítili velmi silnou vůni a skočili za ní, jelikož psi jsou docela malý, viděli před sebou jenom zeď a oddali se tak smrti. Ale pořád jsou tam otázky, proč by se tedy vraceli zpět nahoru a skočili znova? A proč tohle nedělají psi jinde? Nemá v tom roli něco jiného?

 

dba241c9f3a7

Je tu ještě jedna legenda, kvůli které by to mohlo být. Kdysi dávno se jednomu muži narodil syn, ale už hned po narození vzal muž dítě na most a pustil ho, protože věřil že je antikrist. Muž po nějaké době spáchal sebevraždu, na tom samém mostě. Může za to tedy duch zavražděného dítěte, které se chce pomstít? Ale proč psi? Otázka je proč?

 

overtoun-baner_sip-1140

Tohle je jediný pes, co přežil.

1577989_overtoun-most-sebevrazi-sebevrah-psi-pes

Pro více článků, ohodnoť ↓ ♡

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *