Horoskop na období 21.1. – 18.2. 2015

Zajímá Vás, co se stane pod vládou Uranu? Chcete vědět, na co si dát pozor? To jste na správné adrese

Od 21.1.2015 vládne znamení Vodnáře. Když vládne Vodnář, je čas na nové věci a čas pokroku. Zároveň ale jedenácté znamení zvěrokruhu varuje před velikou umanutostí a složitým rozhodováním, kde ani jedna volba nebude pro okolí dokonalá. Takže bacha, abyste přílišnou umanutostí nevyvolali hádky, které nepůjdou vzít zpět.

To potvrzuje i Uran, který má spojitost právě s Vodnářem. Sám Uran říká, že je čas na změnu přístupu a postoje k věci. Při jeho vládě je potřeba silná vůle, protože nám připraví složité zkoušky. Jak ty písemné, které nás asi zajímají nejvíce, tak i po emocionální stránce. Lidé jsou v tuhle dobu více výbušní.

newastrohled12

Runy tohoto období nabádají k akci. Je čas něco podniknout, ať už vylepšit známky v dalším pololetí nebo pořádně zabojovat a připravit se na střední (což se týká devátých tříd). Nebojte, těžká dřina bude po právu odměněna.

 

A co nám vzkazují Keltové?

Ruku v ruce jde s vládou Vodnáře i vláda Jeřábu.  Ten nabádá k opatrnosti a prozíravosti. Lidé mají tendenci v tomto období ignorovat jiné autority než vlastní a držet se jen svých názorů. Zjednodušeně : okolí je jim šumák. Ale ona umanutost je vede k úspěchu a k nápadům, které jsou dobré, ale pro okolí někdy až výstřední.

V tomto období vznikají ty nejlepší nápady, které se dobře rozvíjejí.

Shrnutí :

1) Nevyvolávejte zbytečné hádky, nemuseli byste se udržet a ujelo by Vám něco, čeho budete později litovat. Držte jazyk za zuby

2) Je čas akce. Zaberte a vaše snaha bude po právu odměněna.

3) Nebojte se nápadů, i když je bude okolí považovat za podivné.

3) Buďte originální, stůjte si za svým a dojdete do vytouženého cíle.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *