Horoskop na 21.3. – 19.4.2015

Přichází nové kolo. Co přinese beran?  A co planeta Mars, nebude proti nám? A co jarní rovnodennost na den přechodu?

Pozor, horoskop věnován hlavně deváťákům!

21.3. se slaví jarní rovnodennost, která dnes přešla ve Velikonoce (neděle, která je po prvním úplňku po 21.3.). Novo pohané nazývají tento svátek Ostara od bohyně jara Eostre. Tento svátek je vhodný pro kouzla štěstí, takže rychle hledat první čtyřlístky.

V tento posvátný den přichází Beran, který spadá pod živel ohně. Je čas akce, nových začátků a přání. Beran má v oblibě něco začít a nedokončit. Období jeho vlády je proto dobré jen k začátkům. Přichází čas rozhodnosti, ale i ukvapených závěrů a rozhodnutí. Pro nás deváťáky přichází čas testů, a tak bojujeme s časem a učíme se, co musíme. Mám pro nás dobrou zprávu. Během přijímaček nám bude pomáhat Mars, který nám pomůže probojovat se skrz překážky. Navíc pilotní testy se píší pod vládou Merkuru, další dobré znamení.

Pro všechny platí, ať se uvolní, zklidní se a společně s vědomostmi používejte i intuici.

A co vzkazují runy?

Runy vzkazují, že naše plány se v budoucnu dobře zakončí a my dojdeme k vysněnému cíli. Také nám říkají, že správná cesta je cesta srdce. Pokud věříme, runy a hlavně bohové nám pomohou uskutečnit naše přání. A jak již bylo řečeno, klid a trpělivost jsou velmi důležité. Věřte si. Důvěřujte své hlavě. Pokud vás čeká zkouška, řešte ji rozumem.

Co říká tarot

Od tarotu máme tentokrát dvě poselství.

První: 6 pentaklů, Poustevník a Viselec

Druhé: Pád chrámu, Šalamoun, Kolo štěstěny

A teď výklad. Karty jsou tentokráte docela sdílné. Připomínají nám, že jak činíme ostatním, tak se nám vrátí. I karty nás nabádají k trpělivosti, studiu a klidu. A také k nějaké oběti. Obětujte kousek svého času studiu a vše se vám dobře vrátí. Dobrá známka se vždy hodí.

To potvrzuje druhé poselství. Když totiž změníme své nakládání s časem, vše dobře dopadne. Prvotní překážky překonáte silnou vůlí a silou rozumu. Už nepodléháte citům Ryb. Stojíte si za svým a jdete tvrdě proti zdi. Vydržte ve svém snažení i nadále a nová cesta se vám brzy zjeví. Začíná nová kapitola vašeho života. Nespadněte hned zpátky.

A co moudrost Keltů, co ona říká?

Od 18.3. vládne Olše (fearn). Opět dokonale souhlasí s Beranem. Lidé jsou v období Olše hodně soutěživí a netrpěliví. Pokud jste mezi nimi, opět připomínám, trpělivost je ctnost a přináší růže. I tento strom, stejně jako Beran, nám pomůže překonat překážky – i ty, které vznikly během chaotické vlády Ryb. Jednejte přímočaře a úspěch vás nemine. Jde o váš život, a tak ho udržujte v co nejlepší formě. V této době je naším patronem hlavně bůh Bran, který má základ právě u Keltů. Tento bůh pomáhá lidem prorazit cestu a znovuzrodit staré cíle. Pokud vaše plány selhaly, zkuste je znovu rozchodit. Je nejvyšší čas.

Poslední čtyři dny nám vládne Vrba (sail). Ta na rozdíl od Berana, který je tvrdohlavý a projde radši zdí, než aby šel dveřmi kousek vedle, je stromem inteligence. Pomáhá v komunikaci a posiluje vůli. Podporuje fantazii a zdravý rozum.

Shrnutí :

1) Trpělivost a chladná hlava

2) Běžte si tvrdě za svým.

3) Pro přijímačky jsou dobré podmínky: Silná vůle Berana, moudrost Merkura a Ceridwen, síla Marsu a inteligence Vrby. Vše dokonalé, takže zbytečně neplašte a učte se.

A pokud vám něco nejde do hlavy, našel jsem nějaké kouzlo pro učení.

Nejdřív nad předmětem studia nakreslete ve vzduchu oko a šipku doprava. Pak stačí odříkat:

Zaklínám Tě oblohou, zaklínám Tě zemí, volám Tě, vzduchu, na pomoc, vzdušný živle, ozvi se mi. Zkouška, jež čeká mě, ať úspěšná je a v klidu proběhne.“  

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *