Horoskop 21.5. – 20.6.2015

Nastává čas Blíženců.  Blíženci jsou pohyblivým znamením a také první vzdušné znamení ve zvířetníku.  Jejich klíčovým slovem je:“Myslím!“ To je právě síla vzduchu. Je to živel mysli, logického uvažování a komunikace.

Blíženci jsou znamením nápadů, změn, učení se, všestrannosti, komunikace a přátelství. Pod vládou tohoto znamení se dobře píší písemné práce. Pomáhají vyklouznout z nepříjemných věcí a případné problémy řešit rozumem. Často znenadání mění již zajeté věci. Lidé jsou v tuto dobu vnímavější ke svému okolí. Mezi jejich negativní vliv patří pocit nadřazenosti. Navíc se během období Blíženců snadno roznáší pomluvy.

Barvou této doby je žlutá, která povzbuzuje myšlení a planetou není nikdo jiný než Merkur, božský posel a pán moudrosti.

 

Trocha zeleně

Od 13.5. do 9.6. vládne Hloh (úath), který je stromem moudrosti, vtipu, temperamentu a všestranného talentu. Je to doba radosti a nápadů, zájmu o nepoznané. Ale 10.6. nastupuje na trůn Dub, který zde zůstane do 7.7.  Ani tento strom nepřináší nic špatného. Je to znamení šlechetnosti, podnikavosti, optimismu, nadšení, důstojnosti, průbojnosti, rozhodnosti, vůdcovství.  Během jeho vlády jsou lidé velmi soutěživí a uhádaní. Takže na to pozor.

Karty

Poselství karet je velmi pozitivní. Čeká nás období, kdy budeme navazovat, či utužovat, přátelské vztahy. Bude určitě potřeba silná dávka trpělivosti a ovládání se.

Co se školy týká, je čas, kdy musíme naposledy pořádně zabrat a dokončit tak již započatou věc.  Pak už nás čeká odpočinek. Držte si kritický pohled na věc a říkejte si, že příště to musí být lepší, ono bude.  Objevujte nepoznané s nadšením a dětskou zvědavostí. Věci jsou zajímavé, ale jen když jim dáte šanci.

Šepot starých Germánů

Nastal čas nápadů, kreativity. Všem případným problémům se musíme postavit čelem.  Je dobrá příležitost něco podniknout, vše, co začneme, dobře dopadne. Pusťte se do všeho po hlavě. Co se vztahů týká, všechny vztahy navázané během tohoto období budou šťastné a plné pochopení.

Když toho na vás bude už moc, odpočiňte si. Hlavně ale buďte trpěliví.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *